Listopad 2008

Elven Ladies

27. listopadu 2008 v 19:22 | Jane |  Fantasy/Sci-fi
Tak jsem konečně udělala slíbený layout pro Rogue.

Požadavky byly aby to bylo do zelena a s jednou nebo více elfkami.
Nevím, snad se bude líbit XD


Pozn.: zase jsem se vyřádila na bonusech Oo

P.S.: kdo by lay chtěl, klidně si o něj můžete napsat.

Magical Illusion

26. listopadu 2008 v 18:44 | Shadya |  Anime/Manga
Už my vážně docházej nápady na názvy :D
Tak tohle je layout pro Sierru Ayumi, chtěla jsi layout s anime/manga, v tmavších barvách, smutné, nebo s "krutým" výrazem. Tak sem to zkombinovala, snad se líbí a nelekneš se xD

Taky má bonusky- 2 avatary a 1 buttonka


Autumn Night

24. listopadu 2008 v 18:05 | Shadya |  Anime/Manga
Šup sem tady z dalším layem. Musím říct, že se mi před pár dny líbil, ale teď ho obdivuju asi jako růžovou... :/Možná to bude ale teplotou, už zas jí mám na víc než 38°C :(
Vím že s témou "podzim" přicházím opozděně, ale prostě sem jeden chtěla udělat na tenhle rok. :)


Noir

23. listopadu 2008 v 22:17 Anime/Manga
Noir,
jméno starého osudu,
dvě ženy vládnoucí nad smrtí.
Klid nově narozených,
ochraňují jejich černé ruce.

Tak to jsou slova, která uslyšíte na začátku téměř každého dílu vynikající anime Noir (francouzky: temný). Vynikající recenzi najdete zde. Většina z vás toto anime nejspíše nezná, ale radím Vám: Podívejte se na něj.

Já jsem udělala layout s jeho tématikou.

Náhled

Shady- Anime avatary

23. listopadu 2008 v 20:52 | Shadya |  Avatary
Tak sem udělala pět avatarů... musím říct, že je moc ráda nedělám, ale no co. Poslední dva sem trochu odflákla, ale první tři se mi líbí... toť moje kritika ke mě samotné ;)


The sims

22. listopadu 2008 v 12:42 Tématické

Na přání
já bych chtěla design ve veselých barvách (klidně odstíny třeba oranžové) a hlavní obrázek nějakou simku (the sims 2, nejlépe z flickr.com) aby se k tomu hodila. věřím vám. dík!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Snad je to takhle dobrý snažila jsem se dnad se ti líbí :)
Bonusky:

Rozvrh s Gerardem

20. listopadu 2008 v 20:28 | Jane |  Rozvrhy hodin
Já se polepším! Už nebudu dělat rozvrhy, avatary a další věci jen s Gerardem!Fakt ne!Já budu hodná!


Paramore

19. listopadu 2008 v 19:41 | Jane |  Tématické
Huáh tak mám konečně hotový lay pro haylo xD
Takový oranžový, zacákaný a s Paramore. Líbí se mi :D Důležité je, jestli se též bude líbit haylo Oo

P.S.: kdo by lay chtěl, klidně si o něj můžete napsat.

Arty I. (Saryna Daelyth)

19. listopadu 2008 v 18:56 | Saryna Daelyth |  Arty
Poslední dobou jsem nějak tvořila a tvořila :D.Vytvořila jsem 2 arty a 4 rozvrhy.Rozvrhy jsem buď plesknu dne s nebo zítra uvidím :D.

Žily byly dva arty které stvořila Saryna :D (Omg už to na mě zas leze)

Už mlčím:


1.
2.
Sorry za ten pravopis je to vopruuuz :D.

Selenne, naštvanost sama!!!

19. listopadu 2008 v 16:18 | Selenne Lissi Athi |  Systémová hlášení
Omlouvám se, že to musím psát zrovna sem, ale chtěla jsem, aby mí S-L přátelé pochopily změnu v menu.

Layouty dělané na přání

17. listopadu 2008 v 19:03 | Nef |  Systémová hlášení
Asi se ptáte, milí členové s-layoutů, proč ta Nefrites nic nepřidává? Odpověď je jednoduchá: Dělala layouty na přání, pro objednávky na svém blogu.
A teď jsem se rozhodla dát je i sem. Abych neděla padesát článků mrsknu je sem všechny pěkně najednou.

A tady je máme:


Nenakódované Laye-úvod

16. listopadu 2008 v 11:59 | PiNK-KuNoiCHi |  Nenakodované laye
Co to znamená:
Jsem se budou házet Layouty nenastavené. Buďto nerozřezané nebo rozřenané zazipované.

Takže k do z Layoutářů je línej nastavovat laye na blogy(jako já) :D tak je dávejte sem.
PiNK-KuNoiCHi

Lonely

14. listopadu 2008 v 19:21 | Jane |  Melancholické
Tak konečně jsem dodělala ten slíbený lay pro Lau x) Myslím, že se i docela povedl :D Je tedy hodně divně zelený, hodně divně přeplácaný a nejspíš vůbec nesplňuje původní podmínky, ale Laughing se prý líbí a to je hlavní. Škoda, že nechtěla bonusky, bych se vyřádila XD


Forbidden love

14. listopadu 2008 v 17:22 | Shadya |  Romantické
Jak už jistě název vypovídá, bude to nejspíš romantický layout, i když asi né moc ;) Poslední dobou mi photoshop nechá okraje obrázků, i když by tam být neměli >.< Už to ale neřeším.. v tomhle layoutu tam sou totiž články a není to vidět :D:D
K layoutu... mě se líbí a to je hlavní :D Mělo by to znamenat "zakázaná láska", což je na obrázku jasně vidět. Na barvách vůbec netuším, jak sem dostala ty odstíny, protože to původně vypadalo jinak, hůř... Myslím že působí tak hladně pardon chladně(hled, a to veliký tady mám já :D:D).
Ta vrána a ty nožky působí trochu melancholicky, ale alespoň jej můžu někdy v budoucnu ještě využít. Jinak sem hrdá na bonusky, tedy alespoň avatary... ;)

Tak a šup na Náhled ať vidím váš názor ;)

Lurid Tale

13. listopadu 2008 v 17:11 | Saryna Daelyth |  Romantické
Zdravíčko.

Konečně jsem dokončila bonusy,zápatí a tyhle čapčuřinky k mému novému designu Lurid Tale :D.Už jsem ho dokončila všera ale byla jsem nějak líná ho sem dát.Layout je v trochu chladných barvách ale řekla bych že to nevadí :).Doufám že se bude líbit:

× Náhled ×

Magic river

12. listopadu 2008 v 19:35 | Jane |  Fantasy/Sci-fi
Jelikož mám rozdělaný ten lay pro Lau a na nic jinýho nemám čas, tak jsem nastavila alespoň dva starší layty...Ještě z mých prvopočátků xD Toto je první z nich. No vlastně je první dělaný ve photoshopu. Proto i vypadá tak divně :D Ale myslím, že jsem se od doby výroby tohto laytu zlepšila...ačkoliv :D

Autumn in my dream

12. listopadu 2008 v 19:31 | Jane |  Anime/Manga
Nějak jsem se zapomněla Oo
Tenhle lay mám hotový už hodně dlouho a už hodně dlouho si hoví na blogu majitelky. Tudíž jenom ve stručnosti: přání tedy bylo, aby layout byl v podzimních barvách a na obrázku byl podzimní strom, kluk a holka. Myslím, že jsem to i celkem splnila :) Jenom mě strašlivě štvou ty okraje, že jsou příliš velký a nesedí k zápatí >.<


A taky jsem zapomněla na slíbený bonusy..grr, skléra. Takže tady jsou:


The First Element....Layout na přání

9. listopadu 2008 v 19:56 | Selenne Lissi Athi |  Fantasy/Sci-fi
Tak a zase tady strašim:). Přečetla jsem si zprávičku od Jane a mrkla do "Na přání". Tak jsem se rozhodla udělat layout pro Rikku. V celém článku najdete její pokyny. Doufám, že se jí bude líbit. A vám samozřejmě taky.

Náhled


Pravidla pro tým

8. listopadu 2008 v 12:01 | Jane |  Systémová hlášení
Jelikož tady pořád máme nějaké šílené zmatky, rozhodla jsme se sestavit pevný seznam pravidel, která je nutné dodržovat pro všechny členy.

1. Layouty na přání
Čistě pro úplnost, domluvme si jednu věc. Někdy se totiž objeví člověk, kterému je jedno, kdo mu layout udělá. Proto je nutné viditelně pro ostatní adminy klientovi napsat, že mu lay uděláte vy a nikdo jiný. Příklad: slečna pod nickem Lucy si objednala layout s kočičkama a jelikož náš tým blíže nezná, je jí jedno, kdo design udělá. Proto jestli vás zmíněné téma zaujme a máte čas, odpovíte jí nějak na tento způsob: Layout pro Lucy udělám já nebo Ten lay ti, Lucy, udělám já a následně ho co nejdříve uděláte. A až bude hotová, zmíněnou objednávku smažete! Nutné pro přehlednost.
Pozor, nová funkce! Pokud se nikomu ze členů zmíněná objednávka nezalíbí a nikdo ji nebude chtít dělat, tak jí ani nikdo dělat nebude. Po deseti dnech od zveřejnění se objednávka smaže a šmitec!

2. Změny na našem blogu
a)Změny typu výměna layoutu, ikonky, avatarů nebo různých jiných klikátek a udělátek pro naší stránku jsou povoleny bez dotazů na mou osobu! Neváhejte a tvořte, nikdo vám nebrání. Jeden layout se tu ale musí zdržet minimálně tři dny.

b)Změny okolo samotného nastavení a systému blogu musíte projednat se mnou a s ostatními členy. K tomu poslouží Soukromý G-book. Pozor, u nás vládne demokracie! Demokracie, protože svůj návrh na změnu můžete směle hodit do jednačky a pokud s vámi bude souhlasit většina členů, máte vyhráno. Tomu se budu muset podřídit i já. Ovšem všechny změny si zařizujete sami.

3. Další grafika
Pokud vytvářítě mimo uvedené položky v rozcestníku Ostatní grafika i nějaké další věcičky, neváhejte, nebojte se a neptejte se, prostě udělejte novou rubriku definující vaši tvorbu a začněte ji směle zveřejnovat!

4. Spřátelování s jinými stránkami
Je velmi důrazně povoleno! Pokud jste objevili nějakou zajímavou grafickou stránku, zeptejte se, zda by měli zájem o spřátelení či jen cosi jako reklamu na stránky, a pokud vám odpoví kladně, přidejte odkaz/ikonku na tuto stránku do vyhrazeného článku - Affs!
Pozor, nově spřátelujeme i s normálními ne-grafickými blogy!

5. Kontrola systému
Je nutné, aby každý člen kontroloval alespoň jendou týdně: náš společný mail, návštěvní knihu s objednávkami, komentáře tady na blogu(ano, občas se najde člověk, který objednávku napíše mimo).

6. Soutěže
a) Může pořádat každý, bez dotazů na mou osobu. Prosím jen, abyste zapojili šedé buňky mozkové a učinili vaši grafickou soutěž zajímavou pro ostatní natolik, aby se do ní přihlásili.
Soutěž budete řídit vy a nikdo jiný, co si vymyslíte, to si zařídíte.
b) Naše stránky můžete přihlásit do kterékoliv grafické soutěže, která vás zaujme, ovšem se střídmostí. Prosím, žádné VGS, Challenge nebo SONB apod. Jen vyšší grafika. Každý člen se může jménem týmu zapojit do kterékoliv grafické soutěže!
K pravidlům je to zatím vše, průběžně je samozřejmě budu aktualizovat, promazávat a přidávat další dodatky.

Gerard Way 1. várka

1. listopadu 2008 v 20:32 | Jane |  Avatary
Zatím jenom pár, příště přidám další :D