Shadya

20. srpna 2008 v 18:51 | Shady
Nick: Shadya [Shadya Wafle]
Věk: 16
Kontakt: E-mail: Shadya.skadi@gmail.com, Icq: 394-930-556
Zkušenosti s grafikou: Jedním slovem -základní ^^
Něco o mě:
Skuste zkřížit Vodnáře s Rybama a vyjde vám... Shadya! Osoba, snažící se o grafiku už delší dobu ale bez nějaké té odezvy :D. Bez práce nejsou koláče, ale né vždy sou ty koláče dobré. A pokud ty koláče pečete vy, musíte se pořád zlepšovat a zkoušet nové recepty, aby ste vyhověli zákazníkům...
Takže... mé skutečné jméno je Sára, sem dívka s šedýma očima, černýma vlasama a velice bledou pletí, alespoň počas zimných měsíců. Zastávám přirozenou krásu člověka a né 20cm make-upovou obludnost ani nepřirozeně opálenou pokožku ze solárka, nebo po samoopalovacích krémech. K lidem se snažím být milá, i když nedostatek mé empatie je značně viditelný, což se projevuje v blízkosti přeslazených lidí, nebo lidí typu barbie & ken.
Odmala se věnuju bojovým uměním. Mám za sebou hezkých pár let karate, sebeobrany, juda a středověkého šermu, takže úchyláci pozor!
Ze stylů hudby se mi líbí asi tak všechny, tedy až na slaďáky, samozřejmě. Od mala mám pozitivní vztah ke zvířatům a hlavně k pořádným šelmám... Zatím mám doma jenom dvě kočky, ale já se časem dopracuju k nějaké té pumě :D
To je prozatím vše o mě, pokud budete mít nějaké dotazy, připomínky k layoutům a grafice, stačí se ozvat na již uvedený e-mail. ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama