Designy na přání

2. července 2008 v 12:34 | Jane |  Na přání

Objenávky do odvolání nepřijímáme!!!Seznam autorů a jejich momentální vztah k layoutům na přání:

Jane Crowley - Momentálně je k dispozici.. NEDĚLÁ layouty se Stmíváním, Naruto, různé obejvy Disney, HSM a s divnýma růžovýma věcma. Naopak jí potěšíte obejnávkou na něco temného, fantasy či melancholického, ale občas nezavrhne ani světlé layouty. Layouty budou přístupné i pro ostatní.
_______________
Shadya - Momentánlě je k dispozici.Layouty na přání dělá, ale kvůli nedostatku času jí někdy trvá, než něco splácá dokopy. Laye na přání sou přístupné i dalším uživatelům, ale to jen v případě že ho už daná osoba, pro kterou byl původně, na blogu nemá.
_______________
Tachiko Manabu - Momentálně k dispozici.Laye na přání dělá, ale pod podmínkou, že tam nebudou žádní "živí lidé"(výjimka jsou layouty se Stmíváním, popřípadě japonské stars-Mana, Gackt, An Café atd atd, nebo Vincent Perez xD) a také, že hotový lay budou moci použít i jiní uživatelé blogu. Samozřejmě, že pokud mě dané téma nezaujme, tak lay taky neudělám xD. A pokud si chcete být jisti že udělám, tak moje top témata jsou tajemno, dpresivno a anime...
_______________
Neira - Momentálně není k dispozici.Layoutuje na přání jen když ji téma žádaného layoutu natolik zaujme, že je shopná pak něco tvořit...jinak se samozřejmě snaží vyhovět každému =)...a ještě jedna věc - laye na přání budou volné i pro ostatní, ne jen pro ty, co si je objednají :)
_______________
Kiriki von KoKo JamBo - Momentálně je k dispozici.Je schopná udělat layout prakticky s čímkoliv, kromě yuri, SasuXSaku a Hello Kitty. :D Musíte si však počkat, než se jí do layoutu bude chtít. :)
_______________
Stevomil - Momentálně je k dispozici.Momentálně (vždy) jaksi nerada dělá layouty na přání, nicméně je toho schopna.Nedělá laye s hello kitty, odpornýma růžovýma věcma, růžovýma pijavicema(sakura) a naruto(seriál).
_______________
Ayumi - Momentálně je k dispozici.Lenivosť + zlý rodičia čo jej nedovolia na PC = že to asi nestihne do týždňa... Ano, u mňa tiež platí, že laye na prianie budú k dizpozícii aj pre ostatných. Tak sa s tým zmierte že nebudete spokojný a budete ma chcieť úpáliť...xD
_______________
Lawliet > Eshlari Lawliet Qusaw - Momentálně je k dispozici.Nejraději dělá temné, fantasy laye, které jsou přístupné jen a jen pro osobu, jež si lay objednala. Záleží ale na náladě a na tématu, zda vaši objednávku přijme. Světlé laye přijímá vyjímečně, přesto si o ně nežádejte. Layouty však nebudou ihned.
_______________
Hikari von Bielefelt - Momentálně je k dispozici.Nejraději dělá Fantasy,přírodní,anime a manga.Laye jsou ,ale po nějakem čase.Není schopna vytvořit laye s : Celebritama a různýmy postavami "živými",yuri,yaoi (shounen ai přežije) a s 10x10 pixelovými obrázky xD.Ale to vše záleží na náladě a jak mě obědnávka zaujme.Až vám lay na přání ode bud z logu zmizí a nebo se o něj do 4 dnů nepřihlásíte je volný pro všechny.
________________
Hanka - Momentánlě není k dispozici.Může udělat lay s jakýmkoliv tématem, ale nejraději dělá laye tématické, s celebritami, ale i přírodní a fantasy. Anime layům se vyhýbá, tak jí nenuťte. Layouty budou v nabídce i pro ostatní, pokud to vám nebude vadit.
_______________
Laletthy Faith - Momentálně je k dispozici.Robím laye na prianie, ale len vtedy ak ma téma zaujme. Moje laye budú k ponuke aj pre ostatnýchy záujemcov. Ale nie vždy mám toľko času ako chcem takže občas budú layouty neskrošie.
_______________
Lette Fraith- Layouty na prianie robím, ale len na témy fantasy, anime a manga a tiež to môžu byť nejaké prírodné a zvieracie. Ale s celebritami a podobnými témami odo mňa nečakajte...a ak nie je lay na stránke do týždňa od dohodnutého dňa, tak bud nemám čas, alebo mám nejaké iné problémy a preto vás prosím o trpezlivosť. Ak by som však veľmi meškala s dodaním layoutu, povedzme týždeň a tri dni, tak mi to oznámte, but do komentára k momentálnemu článku na s-layouts, alebo na môj mail, ktorý je Fraith@seznam.cz . Ak už daná osoba, ktorá si layout objednala, ho na blogu nemá, je k dispozícii všetkým.

Saryna Daelyth -
Michi -
Selenne L. Athi -
Stefi -
_______________

Do objednávky nám napište:
1. *Autora, od kterého layout chcete: (pokud napíšete "mě je to jedno" apod. tak vaše objednávka bude ignorována)
2. * Popis - barvy, téma, rozvržení, šířka stránky
3. *Obrázky - buď sem rovnou přidejte odkazy, nebo alespoň nastiňte téma
4. Nezapomeňte na sebe uvést kontakt - vyplňte kolonku web a e-mail
5. Bonusy a jiná speciální přání:

*Položky označeny hvězdičkou jsou povinné, jakmile je někdo neuvede, bude jeho objednávka ignorována a smazána!

Takto vyplněný příspěvek nám pošlete do návštěvní knihy. Pokud vám pdoezřele dlouho nikdo nedá vědět o splněné objednávce, tak to znamená, že: 1) vámi vybraný autor nemá čas nebo 2)vámi vybranému autorovi objednávka nesedí. Kvůli pravděpodobnosti druhé možnosti si pečlivě pročtěte seznam autorů nahoře a vyberte si toho, o kom víte, že mu vaše téma bude sedět.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama